Bizi Arayınız
(0216) 339 33 28 - (0216) 302 45 00 - (0532) 714 62 09 - (0533) 580 89 35

KASIMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Cevizli Ev, Cevizli Ofis, Cevizli Villa, Cevizli Köşk Nakliyesinde Uzman Firma

Kaliteyi Uzaklarda Aramayın...!

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Verilen Cevizli evden eve taşıma hizmetinde öncelikli olarak, profesyonel ve kaliteden asla vazgeçmeyen, müşterinin isteklerine önem veren, ödeme koşullarında olabildiğince esnek ve konusunda uzman olan ekibiyle sizlere Cevizli evden eve nakliyat hizmetini vermeye devam etmektedir.

Ağırlıklı olarak hizmetimiz, Cevizli evden eve nakliyat olmakla beraber bunun yanında Cevizli ofis taşımacılığı ,Cevizli kurumsal nakliye, Cevizli depolama , Cevizli askılı tekstil , ve diğer Cevizli nakliyat konularında size hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Cevizli Şehir içi ve Cevizli Şehirler arası Ev - İşyeri nakliyatını, Cevizli depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine ekleyerek siz değerli müşterilerimizin tüm Cevizli taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık VİNÇ & LİFT , ihtiyaçlarınızda her zaman karşılayacak durumdadır

Cevizli Şehirlerarası Taşımacılık

Başarıyı misyon edinmiş olan Cevizli Şehirlerarası nakliyat firmamız elit Şehirlerarası taşıma hizmeti siz değerli müşterilerine en kaliteli Şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız 1980 yılından bu yana çok kişisel, kamu, özel sektör, kurum ve kuruluşunun Cevizli Şehirlerarası taşımacılığını yapmış olup kuruluşlardan özel teşekkür belgesi almıştır. Sizde kaliteli hesaplı ucuz Cevizli Şehirlerarası nakliyat firması ile çalışmak istiyorsanız bizimle irtibata geçin. Cevizli sehirlerarasievdenevenakliyat

Asansörlü Cevizli evden eve taşıma Bizler sizlere daha çağdaş modern ilkeli taşıma hizmeti Cevizli, Ankara, İzmir, bursa, adana, Antalya, diyar bakırda asansörlü taşıma hizmet'i vermekteyiz. Eşya Nakliyatı Asansörlü Eşya taşıma öncelikle Cevizli Eşya taşıması tarihinden öncesi sizi adreslerinizde ziyaret ederek çevrenin asansör kurulmaya engeli olup olmadığı ve taşınacak eşyanın miktarını öğrenerek anlaşmamızı ve saatimizi belirleyerek ertesi gün belirlenen saatte gelip asansörlü eşya taşımacılık işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Taşımacılık Hizmetleri


Evden Eve Nakliyat

Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı Avrupa Standartlarına uygun olarak paketliyor ve taşıyoruz.Tecrübeli ekibimiz ve ekipmanlarımız ile modern araçlarımız özel taşınma hizmeti sunuyoruz.

Uygun Fiyat

Uzman ekibimiz ile verdiğimiz taşımacılık hizmetimizde, size uygun fiyatlar sunarak, kaliteli taşımacılığı %100 müşteri memnuniyeti ile size sunuyoruz.


resim
resim

Eşya Depolama


Evden Eve Nakliyat

Depolanacak olan bütün eşya ambalajlanır. Eşyanın sigortası yapılır. Depoya nakliyesi yapılır. İçinde ambalajlı bir şekilde bırakılır