Bizi Arayınız
(0216) 339 33 28 - (0216) 302 45 00 - (0532) 714 62 09 - (0533) 580 89 35

EŞYA DEPOLAMA

KASIMOĞLU Nakliyat'ın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmette Depolama hizmetidir. Güvenli ve kapali depolariyla, sizlere depolama hizmetlerimizide sunuyoruz. 24 saat bekçili koruma ve hertürlü su, sel, deprem, yangin ve hirsizlik sigortasiyla depomuz hizmetinizdedir.

Ev Taşıma'da, eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey, teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması, eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uyması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır. Bu bağlamda müşterilerimize, modern sistemlerle donatılmış depolarımızda eşyalarını KASIMOĞLU Nakliyat’a güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz. Depolarımız yangından korunmak için özel ekipmanlara ve yangın esnasında hızlı söndürme tesisatına sahiptir. Depolanan malzemeler KASIMOĞLU Nakliyat güvencesi altında olsa da oluşabilecek hasarlara karşı (Deprem, Sel vs.) sigortalanmaktadır. KASIMOĞLU Nakliyat, müşterilerine geniş hizmet servisi ile tüm sorunlarını çözmek için bu sektörde yer almaktadır.

Kasımoğlu Evden Eve Nakliyat Kasımoğlu Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık Hizmetleri


Evden Eve Nakliyat

Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı Avrupa Standartlarına uygun olarak paketliyor ve taşıyoruz.Tecrübeli ekibimiz ve ekipmanlarımız ile modern araçlarımız özel taşınma hizmeti sunuyoruz.

Uygun Fiyat

Uzman ekibimiz ile verdiğimiz taşımacılık hizmetimizde, size uygun fiyatlar sunarak, kaliteli taşımacılığı %100 müşteri memnuniyeti ile size sunuyoruz.


resim
resim

Eşya Depolama


Evden Eve Nakliyat

Depolanacak olan bütün eşya ambalajlanır. Eşyanın sigortası yapılır. Depoya nakliyesi yapılır. İçinde ambalajlı bir şekilde bırakılır